Obóz Letni Shinkyokushin - Bydgoszcz 2018

Ważna informacja!!!
Osoby, które chcą jeszcze wziąć udział w Obozie Letnim Shinkyokushin w Bydgoszczy, prosimy o zgłoszenia na bogu4@wp.pl Ponieważ nie ma już miejsc w Hotelu ”Zawisza” istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w Hotelu Fokus ul. Modrzewiowa 1 tel 52 3401766 . 
Hotel Fokus oddalony jest od klubu Zawisza ok. 600 m. Zakwaterowanie w hotelu każdy załatwia indywidualnie. Sugerujemy, aby zrobić to jak najszybciej.

Koszt udziału w treningach wynosi 200 zł ( bez koszulki i sayonara) nie ma opłat za pojedyncze treningi.
Prosimy o wpłatę na konto federacji
 i informację na bogu4@wp.pl

Obóz Letni Shinkyokushin - Bydgoszcz 2018

W dniach 23-26 sierpnia 2018 roku na obiektach klubu sportowego "Zawisza" Bydgoszcz odbędzie się obóz letni współorganizowany przez Branch Chief's: shihan Bogusława Jeremicza 6 dan, shihan Artura Wilento 5 dan(PFKK) i shihan Tomasza Basiaka 5 dan (TBST). Gośćmi specjalnymi będą: shihan Kensaku Yamamoto i sensei Emi Shoguchi. Japońscy instruktorzy to najbardziej utytułowany trener i zawodniczka WKO Shinkyokushinkai. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc rezerwację miejsca na obozie można dokonać tylko wpłacając na konto federacji 150 zł do 15 czerwca. Koszt obozu 650 zł. Szczegóły wkrótce.


Archiwum